KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 15899066
nr 1589 9066
Anna Mizak
(f. 1939), Sverige
Grafiskt blad, "Fram". Signerad, numrerad 33/107. Bildmått: 17x14cm. Bladets mått: 29x25cm
Anna Mizak, polsk-svensk målare född 1939.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 8 januari 2024
kl 18:06:38
18/12 23:30:50
100 kr
8/1 18:01:39